top of page

פרויקט ייחודי לאנשים שמעוניינים להיות קרובים למוקדי התרבות, הפנאי והמסחר של תל אביב, עם מיקום מושלם ברחוב קטן ושקט, המבטיח חווית מגורים שלווה לצד נגישות להמולת העיר. תכנון הדירות בפרויקט הינו פרקטי ומוקפד, ומציע מפרט מעולה הכולל חניות רגילות בחניון תת קרקעי - לנוחות מירבית בעיר.

first_scroll

סטטוס

בשיווק, לאחר אישור ועדה

חנייה פרטית תת קרקעית

לכל דירה

אדריכלות

זית-לב אדריכלים

קומות

6

דירות

26

Itamar_Ben_Avi_St_closeup1.jpg

 איכות 

הבניין 

הבניין בתכנון משרד זית-לב אדריכלים כולל 26 דירות איכותיות. בקומת הקרקע דירות גן עם חצר פרטית, בקומות הטיפוסיות דירות בעלות מרפסת שמש ובקומה השישית דירות פנטהאוז ייחודיות הכוללות מרפסת גג מרווחת. לכל הדירות חניה רגילה בחניון תת קרקעי לנוחות מירבית. הבניין נבנה בהתאם לתקני בנייה ירוקה ומתאפיין בתכנון אדריכלי מוקפד ועדכני. חברת בירקו, המתמחה בהתחדשות עירונית בתל אביב, היא גם היזם וגם החברה הקבלנית, כך שהרוכשים והדיירים זוכים לליווי צמוד ואישי לכל אורך הדרך.

Itamar_Ben_Avi_St_3_Tel_Aviv-_front_view
Birco_itamarBenAvi3_DiratGan_final_low.j

הדירות

בתכנון הדירות ניכרת מחשבה רבה על ניצול שטחים מירבי, פתרונות אחסון ופרקטיות, תוך שמירה על סטנדרט גבוה של בנייה וחומרי גלם. תמהיל הדירות מגוון ונותן מענה לצורך בדירות יחסית קטנות וכן על הצורך בדירות גדולות ומרווחות עבור משפחות. הדירות מתוכננות עבור תל אביביים בנשמתם שלא מתפשרים על מיקום לצד הפינוק בבניין חדש ואינטימי עם חניה פרטית.

Interior Decorations
Birco_itamarBenAvi3_Penthouse_Final_low.

  טיפוסי דירות  

2 חדרים

קומה 5

מרפסת שמש

3 חדרים

קומה 6

פנטהאוס

4 חדרים

קומת קרקע

דירת גן

4 חדרים

קומה 2

מרפסת שמש

3 חדרים

קומה 6

פנטהאוס

3.5 חדרים

קומה 4

מרפסת שמש

03

בנייה ירוקה

 בנייה ירוקה היא שיטה שמטרתה ליצור סביבת מגורים בריאה, נוחה וחסכנית. המטרה היא ליצור סביבה בריאה ונעימה תוך הימנעות מפגיעה במשאבים טבעיים ובאיכות הסביבה. בבנייה ירוקה נעשה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה המאפשרים חסכון באנרגיה. 

02

אדריכלות מובילה

הבניין תוכנן ע"י משרד זית-לב אדריכלים (ZTLV), המשרד מונחה על ידי האמונה בחדשנות ויצירתיות הפועלים תוך שימת דגש על תכנון אופטימלי ותלוי הקשר המתמזג ותורם לעיר.

01

יזם שהוא גם קבלן

בירקו היא חברה יזמית הקיימת למעלה מ-40 שנה ובעלת סיווג קבלני ג'4. בירקו יוזמת ומבצעת בעצמה את הפרויקטים, עובדה המהווה יתרון גדול לרוכשים. לרוכשים יש כתובת אחת ויחידה לפניות הרוכשים והענקת שירות מקצועי ואישי לאורך כל הדרך. 

shutterstock_1324538264_edited.jpg

 לוקיישן 

לצאת ולחזור הכי מהר 

הבניין נמצא במרכז העיר, בצמידות למוקדי עסקים, פנאי, קולינריה ותרבות. המגורים במרכז העיר מציעים אינסוף אפשרויות בילוי לצד קרבה למוסדות חינוך מהטובים בעיר. הרחובות הסמוכים לבניין עמוסים בתי קפה שכונתיים ומסעדות מעולות. מוסדות התרבות המובילים כמו היכל התרבות, הסינימטק ותיאטרון הקאמרי נמצאים במרחק הליכה קצרה. היציאה המהירה לכביש איילון ולדרך נמיר תקל עליכם מאוד בשעות הבוקר ואחר הצהרים העמוסות. המיקום האטרקטיבי של הבניין יעניק לכם את האופציה להתנייד בקלות בעיר ברגל, באופניים או בקורקינט.

shutterstock_1324538267.jpg

 תרבות 

 לגור במרכז התרבות של תל אביב 

מוזיאון

תל אביב

9 דקות

4 דקות

מתחם

שרונה

5 דקות

2 דקות

סינמטק

תל אביב

3 דקות

1 דקות

שד׳ רוטשילד

5 דקות

3 דקות

תיאטרון הבימה והיכל התרבות

5 דקות

3 דקות

Cafe

 אורבניות 

לתל אביביים שאוהבים לגור במרכז העיר. 
לא ליד, בשכונה פרברית, ולא מעל, במגדל - אלא ממש פה במרכז ההתרחשות.

shutterstock_680485207_edited.jpg

   הקפה השכונתי שלך   

iStock-1143933350_edited_edited_edited.j

  הגינה ליד הבית   

iStock-185081255_edited.jpg

  לרדת למטה ולהיות בלב ההתרחשות  

 
iStock-611604942_edited.jpg

  לצאת לריצה בשדרה  

צור קשר

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מענה זריז

תודה!

אפשר גם להרים טלפון 052-3410014 או לשלוח מייל ישירות info@birco.co.il

 
bottom of page